©2019 by Przenośniki taśmowe. Proudly created with Wix.com

TRANSPORTERY TAŚMOWE

w transporcie wewnętrznym

najlepsze rozwiązania wszędzie tam, gdzie zachodzi ciąg produkcyjny

Narzędzia pracy
 

PRZENOŚNIK TAŚMOWY

Historia i doświadczenie

Przenośnik taśmowy to urządzenie wykorzystywane do pracy w ciągu produkcyjnym w zakładach przemysłowych. Stosowany jest w szeroko pojętym transporcie technologicznym zatem także w halach, hurtowniach czy magazynach. Dzięki specjalnej taśmie po której poruszają się ładunki, której przesuwa się dzięki specjalnym napędom, produkty docierają do miejsca przeznaczenia w krótkim czasie. Ogromną zaletą przenośników taśmowych jest możliwości przeprowadzania jednocześnie samego transportu jak i czynności związanych z samą produkcją (mrożenie, pasteryzacja, pakowanie czy blanszowanie).

paczki na przenosikach.jpg
 

NASZE PRZENOŚNIKI TAŚMOWE

wybierz sprawdzone marki od zaufanego sprzedawcy

poziomy pcv.jpg
modularny.jpg
przenośnik z taśmą siatkową.jpg

PRZENOŚNIKI PCV/PU

transport lekkich i cięższych ładunków w przemyśle spożywczym, piekarniczym, cukierniczym czy owocowo-warzywnym, w zależności od kierunku transportu dostępne są przenośniki poziome, pochyłe, łamane typu Z lub spiralne.

deklaracja zgodności CE, spełniają wymogi FDA (kontakt z żwynością), dokumentacja techniczno-rozuruchowa

PRZENOŚNIKI MODUŁOWE

wykonane w systemie modularnym, wykorzystywane do transportowania ładunków sypkich, jednostkowych lub zapakowanych, powierzchnie przenośników mogą być gładkie, perforowane, z wypustkami czy antypośligowe, dsotępne są przenośniki poziome, pochyłe, skrętne i spiralne.

dokumentacja techniczno-rozruchowa, deklaracja zgodności CE, spełniają wymogi FDA

SIATKOWE

stosowane są głównie w zakładach produkcyjnych, gdzie zachodzą takie procesy jak pasteryzacja, mrożenie czy blanszowanie. Mogą być wyposażone w zbieraki i obrzeża boczne, dostępne są przenośniki poziome, pochyłe, łamane typu Z, spiralne lub skrętne.

dokumentacja techniczno rozruchowa, spełniają wymogi FDS, deklaracja zgodności CE

 

NASZE USŁUGI

specjalizujemy się w doborze technicznym i sprzedaży przenośników taśmowych wykorzystywanych w transporcie technologicznym

nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami urządzeń do przenoszenia ładunków w zakładach produkcyjnych, halach czy magazynach, dysponujemy szerokim zakresem wiedzy i wspieramy naszych klientów

tasmy.jpg

DLACZEGO MY?

Jesteśmy największym dystrybutorem przenośników taśmowych, a nasz profesjonalny zespół zadba nawet o najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy bogatą ofertą produktów a zamówienia realizujemy z krótkim czasie. Od niedawna posiadamy własne linie produkcyjne i szczycimy się pozytywnymi opiniami wśród korzystających z naszych urządzeń przedsiębiorców.

KONSTRUKCJA

Do naszych transporterów taśmowych stosujemy kilka rodzajów napędów: motoreduktory, elektrobębny, przekładnie paso lub łańcuchowe. Konstrukcja stworzona jest ze stali węglowej, nierdzewnej bądź kawasoodpornej,  lub oparta na profilach aluminiowych.

logistyka1.jpg

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami zapraszamy na stronę internetową https://primacon.pl/pl/25/przenosniki-tasmowe

 

PRIMACON

Gabriela Narutowicza 21, 62-600 Koło

63 271 34 81

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now